XC164CS32F20FBBAKXUMA1
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
XC164CS32F20FBBAKXUMA1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: XC164CS32F20FBBAKXUMA1
Proizvajalec / znamka: International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis izdelka IC MCU 16BIT 256KB FLASH 100TQFP
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1400 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije XC164CS32F20FBBAKXUMA1
Številka dela XC164CS32F20FBBAKXUMA1 Proizvajalec International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis IC MCU 16BIT 256KB FLASH 100TQFP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 2.35 V ~ 2.7 V Paket naprave za dobavitelja 100-TQFP (14x14)
Hitrost 20MHz Serija XC16x