XC164CS32F40FBBAKXQMA1
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
International Rectifier (Infineon Technologies)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: XC164CS32F40FBBAKXQMA1
Proizvajalec / znamka: International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis izdelka IC MCU 16BIT 256KB FLASH 100TQFP
Podatkovni listi: XC164CS32F40FBBAKXQMA1.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
540 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije XC164CS32F40FBBAKXQMA1
Številka dela XC164CS32F40FBBAKXQMA1 Proizvajalec International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis IC MCU 16BIT 256KB FLASH 100TQFP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6218 pcs Podatkovni list XC164CS32F40FBBAKXQMA1.pdf
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 2.35 V ~ 2.7 V Hitrost 40MHz
Serija XC16x Velikost RAM-a 12K x 8
Vrsta pomnilnika programa FLASH Velikost pomnilnika programa 256KB (256K x 8)
Periferne naprave PWM, WDT Druga imena SP000224597
Tip oscilatorja Internal delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TA)