FI-X30SSL-HF
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
FI-X30SSL-HF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FI-X30SSL-HF
Proizvajalec / znamka: JAE Electronics, Inc.
Opis izdelka CONN RCPT 1MM 30POS SMD R/A
Podatkovni listi: 1.FI-X30SSL-HF.pdf2.FI-X30SSL-HF.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije FI-X30SSL-HF
Številka dela FI-X30SSL-HF Proizvajalec JAE Electronics, Inc.
Opis CONN RCPT 1MM 30POS SMD R/A Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4865 pcs Podatkovni list 1.FI-X30SSL-HF.pdf2.FI-X30SSL-HF.pdf
Voltage Rating 200V Prekinitev Solder
Style Board to Cable/Wire Serija FI-X
Razmik med vrsticami - parjenje - Pitch - parjenje 0.039" (1.00mm)
Pakiranje Tray Druga imena 670-1219
delovna temperatura -40°C ~ 80°C Število vrstic 1
Število naloženih pozicij All Število pozicij 30
Tip montaže Surface Mount, Right Angle Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Mated Stacking Heights -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Izolacijski material Plastic
Višina izolacije 0.091" (2.30mm) Barva izolacije Beige
Ingress Protection - Lastnosti Grounding Pins, Shielded, Solder Retention
Tip pritrjevanja Friction Lock natančen opis 30 Position Receptacle Connector 0.039" (1.00mm) Surface Mount, Right Angle Gold
Trenutna ocena 1A per Contact Vrsta kontakta Non-Gendered
Kontaktiraj obliko - Kontaktni material Copper Alloy
Dolžina stika - post - Stik s fino debelino - post -
Končna debelina - parjenje 3.90µin (0.099µm) Stopite v stik - konec Tin
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Receptacle
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
FI-X30SSL-HF-R2500
FI-X30SSL-HF-R2500
Proizvajalci: JAE Electronics, Inc.
Opis: CONN RCPT 1MM 30POS R/A SMD