FI-X30SSL-HF-R2500
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
FI-X30SSL-HF-R2500 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FI-X30SSL-HF-R2500
Proizvajalec / znamka: JAE Electronics, Inc.
Opis izdelka CONN RCPT 1MM 30POS R/A SMD
Podatkovni listi: 1.FI-X30SSL-HF-R2500.pdf2.FI-X30SSL-HF-R2500.pdf3.FI-X30SSL-HF-R2500.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije FI-X30SSL-HF-R2500
Številka dela FI-X30SSL-HF-R2500 Proizvajalec JAE Electronics, Inc.
Opis CONN RCPT 1MM 30POS R/A SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Voltage Rating 200V Prekinitev Solder
Style Board to Cable/Wire Serija FI-X
Razmik med vrsticami - parjenje - Pitch - parjenje 0.039" (1.00mm)
Pakiranje Tape & Reel (TR) Druga imena 670-1219-2
delovna temperatura -40°C ~ 80°C Število vrstic 1
Število naloženih pozicij All Število pozicij 30
Tip montaže Surface Mount, Right Angle Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Mated Stacking Heights -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Izolacijski material Plastic
Višina izolacije 0.091" (2.30mm) Barva izolacije Beige
Ingress Protection - Lastnosti Grounding Pins, Shielded, Solder Retention
Tip pritrjevanja Friction Lock natančen opis 30 Position Receptacle Connector 0.039" (1.00mm) Surface Mount, Right Angle Gold
Trenutna ocena 1A per Contact Vrsta kontakta Non-Gendered