IL-WX-36P-VF-BE
pregled izdelka
Številka dela: IL-WX-36P-VF-BE
Proizvajalec / znamka: JAE Electronics, Inc.
Opis izdelka CONN 36POS 0.8MM SMT
Podatkovni listi: IL-WX-36P-VF-BE.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
313 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije IL-WX-36P-VF-BE
Številka dela IL-WX-36P-VF-BE Proizvajalec JAE Electronics, Inc.
Opis CONN 36POS 0.8MM SMT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 62285 pcs Podatkovni list IL-WX-36P-VF-BE.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Solder
Style Board to Board Oklepanje Shrouded - 4 Wall
Serija IL-WX Razmik med vrsticami - parjenje 0.059" (1.50mm)
Pitch - parjenje 0.031" (0.80mm) Pakiranje Bulk
Skupna dolžina kontakta - delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število vrstic 2 Število naloženih pozicij All
Število pozicij 36 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti -
Mated Stacking Heights - Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Višina izolacije 0.144" (3.66mm) Barva izolacije Black
Ingress Protection - Lastnosti Solder Retention
Tip pritrjevanja Push-Pull natančen opis Connector Header Surface Mount 36 position 0.031" (0.80mm)
Trenutna ocena 0.5A per Contact Vrsta kontakta Male Pin
Kontaktiraj obliko Square Kontaktni material Brass
Dolžina stika - post - Dolžina kontakta - parjenje 0.071" (1.80mm)