IL-WX-36PB-HF-BE
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
JAE Electronics, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IL-WX-36PB-HF-BE
Proizvajalec / znamka: JAE Electronics, Inc.
Opis izdelka CONN 36POS 0.8MM SMT
Podatkovni listi: IL-WX-36PB-HF-BE.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
313 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije IL-WX-36PB-HF-BE
Številka dela IL-WX-36PB-HF-BE Proizvajalec JAE Electronics, Inc.
Opis CONN 36POS 0.8MM SMT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 65789 pcs Podatkovni list IL-WX-36PB-HF-BE.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Solder
Style Board to Board Oklepanje Shrouded - 4 Wall
Serija IL-WX Razmik med vrsticami - parjenje 0.059" (1.50mm)
Pitch - parjenje 0.031" (0.80mm) Pakiranje Bulk
Skupna dolžina kontakta - delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število vrstic 2 Število naloženih pozicij All
Število pozicij 36 Tip montaže Surface Mount, Right Angle
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti -
Mated Stacking Heights - Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Višina izolacije 0.185" (4.70mm) Barva izolacije Black
Ingress Protection - Lastnosti Board Guide, Solder Retention
Tip pritrjevanja Push-Pull natančen opis Connector Header Surface Mount, Right Angle 36 position 0.031" (0.80mm)
Trenutna ocena 0.5A per Contact Vrsta kontakta Male Pin
Kontaktiraj obliko Square Kontaktni material Copper Alloy
Dolžina stika - post - Dolžina kontakta - parjenje 0.071" (1.80mm)