IL-WX-36S-VF-BE
pregled izdelka
Številka dela: IL-WX-36S-VF-BE
Proizvajalec / znamka: JAE Electronics, Inc.
Opis izdelka CONN 36POS 0.8MM SMT
Podatkovni listi: IL-WX-36S-VF-BE.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
302 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije IL-WX-36S-VF-BE
Številka dela IL-WX-36S-VF-BE Proizvajalec JAE Electronics, Inc.
Opis CONN 36POS 0.8MM SMT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 69342 pcs Podatkovni list IL-WX-36S-VF-BE.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Solder
Style Board to Board Serija IL-WX
Razmik med vrsticami - parjenje 0.049" (1.25mm) Pitch - parjenje 0.031" (0.80mm)
Pakiranje Bulk delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število vrstic 2 Število naloženih pozicij All
Število pozicij 36 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Mated Stacking Heights 4.5mm Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Višina izolacije 0.128" (3.25mm) Barva izolacije Black
Ingress Protection - Lastnosti Solder Retention
Tip pritrjevanja Push-Pull natančen opis 36 Position Receptacle Connector 0.031" (0.80mm) Surface Mount Tin
Trenutna ocena 0.5A Vrsta kontakta Forked