KX15-120K2DE
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
KX15-120K2DE Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: KX15-120K2DE
Proizvajalec / znamka: JAE Electronics, Inc.
Opis izdelka CONN PLUG 0.8MM 120POS SMD GOLD
Podatkovni listi: 1.KX15-120K2DE.pdf2.KX15-120K2DE.pdf3.KX15-120K2DE.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije KX15-120K2DE
Številka dela KX15-120K2DE Proizvajalec JAE Electronics, Inc.
Opis CONN PLUG 0.8MM 120POS SMD GOLD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4065 pcs Podatkovni list 1.KX15-120K2DE.pdf2.KX15-120K2DE.pdf3.KX15-120K2DE.pdf
Serija KX15 Višina tona 0.031" (0.80mm)
Pakiranje Tray Druga imena 670-1290
Število vrstic 2 Število pozicij 120
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Mated Stacking Heights 4mm, 7mm, 10mm, 13mm, 16mm Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina nad ploščo 0.148" (3.75mm) Lastnosti Board Guide, Solder Retention
natančen opis 120 Position Connector Plug, Center Strip Contacts Surface Mount Gold Stopite v stik s finišno debelino 3.90µin (0.099µm)