KX15-140K3DE
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
KX15-140K3DE Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: KX15-140K3DE
Proizvajalec / znamka: JAE Electronics, Inc.
Opis izdelka CONN PLUG 0.8MM 140POS SMD GOLD
Podatkovni listi: 1.KX15-140K3DE.pdf2.KX15-140K3DE.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije KX15-140K3DE
Številka dela KX15-140K3DE Proizvajalec JAE Electronics, Inc.
Opis CONN PLUG 0.8MM 140POS SMD GOLD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5358 pcs Podatkovni list 1.KX15-140K3DE.pdf2.KX15-140K3DE.pdf
Serija KX15 Višina tona 0.031" (0.80mm)
Pakiranje Tray Druga imena 670-1295
Število vrstic 2 Število pozicij 140
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Mated Stacking Heights 5mm, 8mm, 11mm, 14mm, 17mm Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina nad ploščo 0.187" (4.75mm) Lastnosti Board Guide, Solder Retention
natančen opis 140 Position Connector Plug, Center Strip Contacts Surface Mount Gold Stopite v stik s finišno debelino 3.90µin (0.099µm)