KX15-60K4DE
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
KX15-60K4DE Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: KX15-60K4DE
Proizvajalec / znamka: JAE Electronics, Inc.
Opis izdelka CONN PLUG 0.8MM 60POS SMD GOLD
Podatkovni listi: 1.KX15-60K4DE.pdf2.KX15-60K4DE.pdf3.KX15-60K4DE.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
123 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije KX15-60K4DE
Številka dela KX15-60K4DE Proizvajalec JAE Electronics, Inc.
Opis CONN PLUG 0.8MM 60POS SMD GOLD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 22820 pcs Podatkovni list 1.KX15-60K4DE.pdf2.KX15-60K4DE.pdf3.KX15-60K4DE.pdf
Serija KX15 Višina tona 0.031" (0.80mm)
Pakiranje Tray Druga imena 670-1334
Število vrstic 2 Število pozicij 60
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Mated Stacking Heights 6mm, 9mm, 12mm, 15mm, 18mm Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina nad ploščo 0.226" (5.74mm)
Lastnosti Board Guide, Solder Retention natančen opis 60 Position Connector Plug, Center Strip Contacts Surface Mount Gold
Stopite v stik s finišno debelino 3.90µin (0.099µm) Obrnite se na Dokončaj Gold
Vrsta priključka Plug, Center Strip Contacts
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
KX15-60K2DE
KX15-60K2DE
Proizvajalci: JAE Electronics, Inc.
Opis: CONN PLUG 0.8MM 60POS SMD GOLD
Na zalogi: 4821 pcs
Prenesi: KX15-60K2DE.pdf
RFQ
KX15-60K4D-E1000E
KX15-60K4D-E1000E