KX15-60KLDL-E1000E
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
JAE Electronics, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: KX15-60KLDL-E1000E
Proizvajalec / znamka: JAE Electronics, Inc.
Opis izdelka CONN PLUG 0.8MM 60POS R/A SMD AU
Podatkovni listi: KX15-60KLDL-E1000E.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije KX15-60KLDL-E1000E
Številka dela KX15-60KLDL-E1000E Proizvajalec JAE Electronics, Inc.
Opis CONN PLUG 0.8MM 60POS R/A SMD AU Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 35375 pcs Podatkovni list KX15-60KLDL-E1000E.pdf
Serija KX15 Višina tona 0.031" (0.80mm)
Pakiranje Tape & Reel (TR) Število vrstic 2
Število pozicij 60 Tip montaže Surface Mount, Right Angle
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Mated Stacking Heights -
Višina nad ploščo 0.226" (5.74mm) Lastnosti Board Guide, Solder Retention
natančen opis 60 Position Connector Plug, Center Strip Contacts Surface Mount, Right Angle Gold Stopite v stik s finišno debelino 3.90µin (0.099µm)