N/MS3106B22-23P
pregled izdelka
Številka dela: N/MS3106B22-23P
Proizvajalec / znamka: JAE Electronics, Inc.
Opis izdelka CONN PLUG MALE 8POS SOLDER CUP
Podatkovni listi: N/MS3106B22-23P.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
9 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije N/MS3106B22-23P
Številka dela N/MS3106B22-23P Proizvajalec JAE Electronics, Inc.
Opis CONN PLUG MALE 8POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2018 pcs Podatkovni list N/MS3106B22-23P.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Solder Cup
Ščitenje - Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 22-23 Shell material Aluminum Alloy
Shell Finish Zinc Serija N/MS
Pakiranje Bulk Usmerjenost N (Normal)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število pozicij 8
Lastnosti Backshell, Coupling Nut Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 8 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Silver Trenutna ocena 23A