N/MS3106B24-28P
pregled izdelka
Številka dela: N/MS3106B24-28P
Proizvajalec / znamka: JAE Electronics, Inc.
Opis izdelka CONN PLUG MALE 24POS SOLDER CUP
Podatkovni listi: N/MS3106B24-28P.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 982 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 982 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije N/MS3106B24-28P
Številka dela N/MS3106B24-28P Proizvajalec JAE Electronics, Inc.
Opis CONN PLUG MALE 24POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 982 pcs Podatkovni list N/MS3106B24-28P.pdf
Voltage Rating 200VAC Prekinitev Solder Cup
Ščitenje - Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 24-28 Shell material Aluminum Alloy
Shell Finish Zinc Serija N/MS
Pakiranje Bulk Usmerjenost N (Normal)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število pozicij 24
Lastnosti Backshell, Coupling Nut Tip pritrjevanja Threaded
natančen opis 24 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Silver Trenutna ocena 13A