SRCB02A21-26S
JAE ElectronicsJAE Electronics
JAE Electronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SRCB02A21-26S
Proizvajalec / znamka: JAE Electronics, Inc.
Opis izdelka CONN RCPT FMALE 26POS SLDR
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
12 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SRCB02A21-26S
Številka dela SRCB02A21-26S Proizvajalec JAE Electronics
Opis CONN RCPT FMALE 26POS SLDR Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2933 pcs Podatkovni list
Napetost - ocenjena - Atributi atributov -
Prekinitev Solder Cup Shell Size - Vstavi (Convert From) -
Material školjke, Dokončaj - Serija SRCB
RoHS Status Tray delovna temperatura -25°C ~ 85°C
Število pozicij 26 Tip montaže Panel Mount, Flange
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Številka izdelka proizvajalca SRCB02A21-26S Velik premer dobavljen 21-26
Lastnosti - Razširjen opis 26 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup
Opis CONN RCPT FMALE 26POS SLDR Trenutna ocena 5A, 10A