SRCB2A16-14P
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
JAE Electronics, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SRCB2A16-14P
Proizvajalec / znamka: JAE Electronics, Inc.
Opis izdelka CONN RCPT MALE 14POS SOLDER CUP
Podatkovni listi: SRCB2A16-14P.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SRCB2A16-14P
Številka dela SRCB2A16-14P Proizvajalec JAE Electronics, Inc.
Opis CONN RCPT MALE 14POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5616 pcs Podatkovni list SRCB2A16-14P.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Solder Cup
Ščitenje - Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 16-14 Shell material -
Shell Finish - Serija SRCB
Pakiranje Tray Druga imena 670-2341
SRCB2A1614P
Usmerjenost Keyed delovna temperatura -25°C ~ 85°C
Število pozicij 14 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vstavi material - Ingress Protection -
Lastnosti - Tip pritrjevanja Bayonet Lock
natančen opis 14 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Trenutna ocena -
Kontaktni material - Končna debelina - parjenje -
Stik s koncem - parjenje - Vrsta priključka Receptacle, Male Pins
Barva - Odpiranje kabla -
Material backshell, Plating - Aplikacije -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SRCB06A21-26P
SRCB06A21-26P
Proizvajalci: JAE Electronics, Inc.
Opis: CONN PLUG MALE 26POS SOLDER CUP