WM1F068NSDR500
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
JAE Electronics, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: WM1F068NSDR500
Proizvajalec / znamka: JAE Electronics, Inc.
Opis izdelka CONNECTOR RECEPTACLE
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije WM1F068NSDR500
Številka dela WM1F068NSDR500 Proizvajalec JAE Electronics, Inc.
Opis CONNECTOR RECEPTACLE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4348 pcs Podatkovni list
Serija WM1 Višina tona 0.039" (1.00mm)
Pakiranje Tape & Reel (TR) Število vrstic 2
Število pozicij 68 Tip montaže -
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Mated Stacking Heights -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina nad ploščo -
Lastnosti - natančen opis 68 Position Connector Receptacle, Outer Shroud Contacts