WM1M068USA
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
WM1M068USA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: WM1M068USA
Proizvajalec / znamka: JAE Electronics, Inc.
Opis izdelka CONN PLUG 1MM 68POS STR SOLDER
Podatkovni listi: 1.WM1M068USA.pdf2.WM1M068USA.pdf3.WM1M068USA.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije WM1M068USA
Številka dela WM1M068USA Proizvajalec JAE Electronics, Inc.
Opis CONN PLUG 1MM 68POS STR SOLDER Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5950 pcs Podatkovni list 1.WM1M068USA.pdf2.WM1M068USA.pdf3.WM1M068USA.pdf
Serija WM1 Višina tona 0.039" (1.00mm)
Pakiranje Tray Druga imena 670-1820
Število vrstic 2 Število pozicij 68
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Mated Stacking Heights 12.8mm Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina nad ploščo 0.303" (7.70mm) Lastnosti Board Guide
natančen opis 68 Position Connector Plug, Center Strip Contacts Through Hole Gold Stopite v stik s finišno debelino 30.0µin (0.76µm)