WR-120S-VFH05-N1-R1500
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
JAE Electronics, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: WR-120S-VFH05-N1-R1500
Proizvajalec / znamka: JAE Electronics, Inc.
Opis izdelka CONN RECEPT 0.5MM 120POS SMD
Podatkovni listi: WR-120S-VFH05-N1-R1500.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije WR-120S-VFH05-N1-R1500
Številka dela WR-120S-VFH05-N1-R1500 Proizvajalec JAE Electronics, Inc.
Opis CONN RECEPT 0.5MM 120POS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 21390 pcs Podatkovni list WR-120S-VFH05-N1-R1500.pdf
Serija WR Višina tona 0.020" (0.50mm)
Pakiranje Tape & Reel (TR) Število vrstic 2
Število pozicij 120 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Mated Stacking Heights 4.5mm, 5.5mm, 6.5mm
Višina nad ploščo 0.148" (3.75mm) Lastnosti -
natančen opis 120 Position Connector Receptacle, Center Strip Contacts Surface Mount Gold Stopite v stik s finišno debelino 3.90µin (0.099µm)