WR-120SB-VFH30-N1-R1000
JAE ElectronicsJAE Electronics
JAE Electronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: WR-120SB-VFH30-N1-R1000
Proizvajalec / znamka: JAE Electronics, Inc.
Opis izdelka CONN HEADER 0.5MM 120POS SMD
Podatkovni listi: WR-120SB-VFH30-N1-R1000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije WR-120SB-VFH30-N1-R1000
Številka dela WR-120SB-VFH30-N1-R1000 Proizvajalec JAE Electronics
Opis CONN HEADER 0.5MM 120POS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 10828 pcs Podatkovni list WR-120SB-VFH30-N1-R1000.pdf
Serija WR RoHS Status Tape & Reel (TR)
Število vrstic 2 Število pozicij 120
Število vodnikov 0.020" (0.50mm) Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Številka izdelka proizvajalca WR-120SB-VFH30-N1-R1000 Dolžina - objava (parjenje) 7mm, 8mm, 9mm
Višina nad ploščo 0.246" (6.25mm) Lastnosti Board Guide
Razširjen opis 120 Position Connector Receptacle, Center Strip Contacts Surface Mount Gold Opis CONN HEADER 0.5MM 120POS SMD