WR-80S-VFH30-N1
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
JAE Electronics, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: WR-80S-VFH30-N1
Proizvajalec / znamka: JAE Electronics, Inc.
Opis izdelka CONN RECEPT 0.5MM 80POS SMD
Podatkovni listi: 1.WR-80S-VFH30-N1.pdf2.WR-80S-VFH30-N1.pdf3.WR-80S-VFH30-N1.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
80 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije WR-80S-VFH30-N1
Številka dela WR-80S-VFH30-N1 Proizvajalec JAE Electronics, Inc.
Opis CONN RECEPT 0.5MM 80POS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Serija WR Višina tona 0.020" (0.50mm)
Pakiranje Tray Število vrstic 2
Število pozicij 80 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Mated Stacking Heights 7mm, 8mm, 9mm
Višina nad ploščo 0.246" (6.25mm) Lastnosti -
natančen opis 80 Position Connector Receptacle, Center Strip Contacts Surface Mount Gold Stopite v stik s finišno debelino 3.90µin (0.099µm)