WR-80SB-VF-N1
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
WR-80SB-VF-N1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: WR-80SB-VF-N1
Proizvajalec / znamka: JAE Electronics, Inc.
Opis izdelka CONN RECEPT 0.5MM 80POS SMD
Podatkovni listi: 1.WR-80SB-VF-N1.pdf2.WR-80SB-VF-N1.pdf3.WR-80SB-VF-N1.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije WR-80SB-VF-N1
Številka dela WR-80SB-VF-N1 Proizvajalec JAE Electronics, Inc.
Opis CONN RECEPT 0.5MM 80POS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Serija WR Višina tona 0.020" (0.50mm)
Pakiranje Strip Druga imena 670-1782
WR-80SB-VF-N1-ND
WR80SBVFN1
Število vrstic 2 Število pozicij 80
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Mated Stacking Heights 4mm, 5mm, 6mm Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina nad ploščo 0.128" (3.25mm)
Lastnosti Board Guide natančen opis 80 Position Connector Receptacle, Center Strip Contacts Surface Mount Gold