BF6165-20B
JKL Components CorporationJKL Components Corporation
BF6165-20B Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BF6165-20B
Proizvajalec / znamka: JKL Components Corporation
Opis izdelka CCFL WH LAMP 600V 5MA 6.5X165MM
Podatkovni listi: BF6165-20B.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije BF6165-20B
Številka dela BF6165-20B Proizvajalec JKL Components Corporation
Opis CCFL WH LAMP 600V 5MA 6.5X165MM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5833 pcs Podatkovni list BF6165-20B.pdf
Napetost 600V (Start), 255V (Operating) Tip CCFL, Tri-Phosphor RGB White Lamp
Velikost / dimenzija 6.5mm x 165mm Serija -
Izhod 6500 cd/m2 Druga imena 289-1046
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Živo srebro Contains Mercury
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant natančen opis CCFL, Tri-Phosphor RGB White Lamp 600V (Start), 255V (Operating) 5mA 6500 cd/m2 6.5mm x 165mm
Tok 5mA