BF6262-20A
JKL Components CorporationJKL Components Corporation
BF6262-20A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BF6262-20A
Proizvajalec / znamka: JKL Components Corporation
Opis izdelka CCFL WH LAMP 850V 5MA 6.5X262MM
Podatkovni listi: BF6262-20A.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije BF6262-20A
Številka dela BF6262-20A Proizvajalec JKL Components Corporation
Opis CCFL WH LAMP 850V 5MA 6.5X262MM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4161 pcs Podatkovni list BF6262-20A.pdf
Napetost 850V (Start), 350V (Operating) Tip CCFL, Tri-Phosphor RGB White Lamp
Velikost / dimenzija 6.5mm x 262mm Serija -
Izhod 3500 cd/m2 Druga imena 289-1017
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Živo srebro Contains Mercury
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant natančen opis CCFL, Tri-Phosphor RGB White Lamp 850V (Start), 350V (Operating) 5mA 3500 cd/m2 6.5mm x 262mm
Tok 5mA
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
BF621TA
BF621TA
Proizvajalci: Diodes Incorporated
Opis: TRANS PNP 300V 0.05A SOT89
Na zalogi: 4132 pcs
Prenesi: BF621TA.pdf
RFQ
BF6150-20B
BF6150-20B
Proizvajalci: JKL Components Corporation
Opis: CCFL WH LAMP 600V 5MA 6.5X150MM
Na zalogi: 5742 pcs
Prenesi: BF6150-20B.pdf
RFQ
BF623,115
BF623,115
Proizvajalci: Nexperia
Opis: TRANS PNP 250V 0.05A SOT89
Prenesi: BF623,115.pdf
BF6262-30A
BF6262-30A
Opis: CCFL WH LAMP 850V 5MA 6.5X262MM
Prenesi: BF6262-30A.pdf
Opis: CCFL WH LAMP 600V 5MA 6.5X165MM
Prenesi: BF6165-20B.pdf
Proizvajalci: Nexperia
Prenesi: BF621,115.pdf
Opis: CCFL WH LAMP 390V 5MA 6.5X50MM
Opis: CCFL WH LAMP 680V 5MA 6.5X200MM
Opis: TRANS NPN 300V 0.05A SOT89
Opis: CCFL WH LAMP 650V 5MA 6.5X178MM
Opis: TRANS NPN 250V 0.05A SOT89
Opis: CCFL WH LAMP 750V 5MA 6.5X225MM
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika