NJM78L18UA
JRC Corporation / NJRCJRC Corporation / NJRC
NJM78L18UA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NJM78L18UA
Proizvajalec / znamka: JRC Corporation / NJRC
Opis izdelka IC REG LINEAR 18V 100MA SOT89
Podatkovni listi: NJM78L18UA.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije NJM78L18UA
Številka dela NJM78L18UA Proizvajalec JRC Corporation / NJRC
Opis IC REG LINEAR 18V 100MA SOT89 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5767 pcs Podatkovni list NJM78L18UA.pdf
Voltage Dropout (Max) - Voltage - Output (Min / Fixed) 18V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 40V
Paket naprave za dobavitelja SOT-89 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Temperature, Short Circuit Pakiranje Tube
Paket / primer TO-243AA PSRR 59dB (120Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena NJM#78L18UA
NJM#78L18UA-ND
NJM78L18UA#
NJM78L18UA#-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 18V 100mA SOT-89 Trenutni - Quiescent (Iq) 6.5mA
Trenutni - izhod 100mA Nadzorne funkcije -