NJM78L24A
JRC Corporation / NJRCJRC Corporation / NJRC
JRC Corporation / NJRC
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NJM78L24A
Proizvajalec / znamka: JRC Corporation / NJRC
Opis izdelka IC REG LINEAR 24V 100MA TO92-3
Podatkovni listi: NJM78L24A.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije NJM78L24A
Številka dela NJM78L24A Proizvajalec JRC Corporation / NJRC
Opis IC REG LINEAR 24V 100MA TO92-3 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4919 pcs Podatkovni list NJM78L24A.pdf
Voltage Dropout (Max) - Voltage - Output (Min / Fixed) 24V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 40V
Paket naprave za dobavitelja TO-92-3 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Temperature, Short Circuit Pakiranje Tube
Paket / primer TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) PSRR 57dB (120Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Through Hole Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 24V 100mA TO-92-3 Trenutni - Quiescent (Iq) 7mA
Trenutni - izhod 100mA Nadzorne funkcije -