BM14B-ZESS-TBT(LF)(SN)
JSTJST
BM14B-ZESS-TBT(LF)(SN) Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BM14B-ZESS-TBT(LF)(SN)
Proizvajalec / znamka: JST
Opis izdelka CONN HEADER VERT SMD 14POS ZE
Podatkovni listi: BM14B-ZESS-TBT(LF)(SN).pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
800 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BM14B-ZESS-TBT(LF)(SN)
Številka dela BM14B-ZESS-TBT(LF)(SN) Proizvajalec JST
Opis CONN HEADER VERT SMD 14POS ZE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 77932 pcs Podatkovni list BM14B-ZESS-TBT(LF)(SN).pdf
Voltage Rating 100V Prekinitev Solder
Style Board to Cable/Wire Oklepanje Shrouded - 4 Wall
Serija ZE Razmik med vrsticami - parjenje -
Pitch - parjenje 0.059" (1.50mm) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Skupna dolžina kontakta - Druga imena 455-2392-2
455-2392-2-ND
BM14B-ZESS-TBT (LF)(SN)
BM14B-ZESS-TBT(LF)(SN)-
delovna temperatura -25°C ~ 85°C Število vrstic 1
Število naloženih pozicij All Število pozicij 14
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Mated Stacking Heights 9.4mm
Izolacijski material Polyamide (PA), Nylon Višina izolacije 0.295" (7.50mm)
Barva izolacije Natural Ingress Protection -
Lastnosti Pick and Place, Solder Retention Tip pritrjevanja Locking Ramp
natančen opis Connector Header Surface Mount 14 position 0.059" (1.50mm) Trenutna ocena 2A
Vrsta kontakta Outer Shroud Contact Kontaktiraj obliko Rectangular
Kontaktni material Copper Alloy Dolžina stika - post -
Dolžina kontakta - parjenje - Stik s fino debelino - post -
Končna debelina - parjenje - Stopite v stik - konec Tin
Stik s koncem - parjenje Tin Vrsta priključka Header
Aplikacije -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
BM14B-ZPDSS-TF(LF)(SN)
BM14B-ZPDSS-TF(LF)(SN)
Proizvajalci: JST
Opis: CONN HEADER SMD 14POS ZPD
Na zalogi: 103685 pcs
Prenesi: BM14B-ZPDSS-TF(LF)(SN).pdf
RFQ
BM14C(0.8)-14DS-0.4V(51)
BM14C(0.8)-14DS-0.4V(51)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN RCPT 14POS 0.4MM SMD
Na zalogi: 255274 pcs
Prenesi: BM14C(0.8)-14DS-0.4V(51).pdf
RFQ
BM14C(0.8)-14DP-0.4V(51)
BM14C(0.8)-14DP-0.4V(51)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN HDR 14POS 0.4MM SMD
Prenesi: BM14C(0.8)-14DP-0.4V(51).pdf
Proizvajalci: Hirose Electric Co Ltd
Opis: CONN HDR 24POS 0.4MM SMD
Prenesi: BM14C(0.8)-24DP-0.4V(51).pdf
Opis: CONN RCPT 16POS 0.4MM SMD
Prenesi: BM14C(0.8)-16DS-0.4V(51).pdf
Opis: CONN HDR 16POS 0.4MM SMD