BM14B-ZPDSS-TF(LF)(SN)
JSTJST
BM14B-ZPDSS-TF(LF)(SN) Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BM14B-ZPDSS-TF(LF)(SN)
Proizvajalec / znamka: JST
Opis izdelka CONN HEADER SMD 14POS ZPD
Podatkovni listi: BM14B-ZPDSS-TF(LF)(SN).pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BM14B-ZPDSS-TF(LF)(SN)
Številka dela BM14B-ZPDSS-TF(LF)(SN) Proizvajalec JST
Opis CONN HEADER SMD 14POS ZPD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 103685 pcs Podatkovni list BM14B-ZPDSS-TF(LF)(SN).pdf
Voltage Rating 100V Prekinitev Solder
Style Board to Cable/Wire Oklepanje Shrouded - 4 Wall
Serija ZPD Razmik med vrsticami - parjenje -
Pitch - parjenje 0.059" (1.50mm) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Skupna dolžina kontakta - Druga imena 455-2542-2
BM14B-ZPDSS-TF (LF)(SN)
BM14BZPDSSTF
delovna temperatura -25°C ~ 85°C Število vrstic 2
Število naloženih pozicij All Število pozicij 14
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Mated Stacking Heights 9.5mm
Izolacijski material Polyamide (PA), Nylon Višina izolacije 0.219" (5.56mm)
Barva izolacije Natural Ingress Protection -
Lastnosti Solder Retention Tip pritrjevanja Locking Ramp
natančen opis Connector Header Surface Mount 14 position 0.059" (1.50mm) Trenutna ocena 2A
Vrsta kontakta Outer Shroud Contact Kontaktiraj obliko Rectangular
Kontaktni material Copper Alloy Dolžina stika - post -
Dolžina kontakta - parjenje - Stik s fino debelino - post -
Končna debelina - parjenje - Stopite v stik - konec Tin-Lead
Stik s koncem - parjenje Tin-Lead Vrsta priključka Header
Aplikacije -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
BM14C(0.8)-16DP-0.4V(51)
BM14C(0.8)-16DP-0.4V(51)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN HDR 16POS 0.4MM SMD
Na zalogi: 115602 pcs
Prenesi: BM14C(0.8)-16DP-0.4V(51).pdf
RFQ
BM14C(0.8)-24DS-0.4V(51)
BM14C(0.8)-24DS-0.4V(51)
Proizvajalci: Hirose Electric Co Ltd
Opis: CONN RCPT 24POS 0.4MM SMD