BM15B-XASS-TF
JSTJST
JST
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BM15B-XASS-TF
Proizvajalec / znamka: JST
Opis izdelka CONN HDR XA 15POS 2.5MM TIN SMD
Podatkovni listi: BM15B-XASS-TF.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije BM15B-XASS-TF
Številka dela BM15B-XASS-TF Proizvajalec JST
Opis CONN HDR XA 15POS 2.5MM TIN SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4235 pcs Podatkovni list BM15B-XASS-TF.pdf
Voltage Rating 250V Prekinitev Solder
Style Board to Cable/Wire Oklepanje Shrouded - 4 Wall
Serija XA Razmik med vrsticami - parjenje -
Pitch - parjenje 0.098" (2.50mm) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Skupna dolžina kontakta - delovna temperatura -25°C ~ 85°C
Število vrstic 1 Število naloženih pozicij All
Število pozicij 15 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Mated Stacking Heights 11.9mm Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Izolacijski material Polyamide (PA), Nylon Višina izolacije 0.370" (9.40mm)
Barva izolacije Natural Ingress Protection -
Lastnosti Solder Retention Tip pritrjevanja Locking Ramp
natančen opis Connector Header Surface Mount 15 position 0.098" (2.50mm) Trenutna ocena 3A