BM15B-ZESS-TBT(LF)(SN)
JSTJST
BM15B-ZESS-TBT(LF)(SN) Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BM15B-ZESS-TBT(LF)(SN)
Proizvajalec / znamka: JST
Opis izdelka CONN HEADER VERT SMD 15POS ZE
Podatkovni listi: BM15B-ZESS-TBT(LF)(SN).pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
800 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BM15B-ZESS-TBT(LF)(SN)
Številka dela BM15B-ZESS-TBT(LF)(SN) Proizvajalec JST
Opis CONN HEADER VERT SMD 15POS ZE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 56083 pcs Podatkovni list BM15B-ZESS-TBT(LF)(SN).pdf
Voltage Rating 100V Prekinitev Solder
Style Board to Cable/Wire Oklepanje Shrouded - 4 Wall
Serija ZE Razmik med vrsticami - parjenje -
Pitch - parjenje 0.059" (1.50mm) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Skupna dolžina kontakta - Druga imena 455-2393-2
455-2393-2-ND
BM15B-ZESS-TBT (LF)(SN)
BM15B-ZESS-TBT(LF)(SN)-
delovna temperatura -25°C ~ 85°C Število vrstic 1
Število naloženih pozicij All Število pozicij 15
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Mated Stacking Heights 9.4mm
Izolacijski material Polyamide (PA), Nylon Višina izolacije 0.295" (7.50mm)
Barva izolacije Natural Ingress Protection -
Lastnosti Pick and Place, Solder Retention Tip pritrjevanja Locking Ramp
natančen opis Connector Header Surface Mount 15 position 0.059" (1.50mm) Trenutna ocena 2A
Vrsta kontakta Outer Shroud Contact Kontaktiraj obliko Rectangular
Kontaktni material Copper Alloy Dolžina stika - post -
Dolžina kontakta - parjenje - Stik s fino debelino - post -
Končna debelina - parjenje - Stopite v stik - konec Tin
Stik s koncem - parjenje Tin Vrsta priključka Header
Aplikacije -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
BM15B-SRSS-TB
BM15B-SRSS-TB
Proizvajalci: JST
Opis: CONN HEADER SH 15POS TOP 1MM TIN