1200BP44A575E
Johanson TechnologyJohanson Technology
Johanson Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1200BP44A575E
Proizvajalec / znamka: Johanson Technology
Opis izdelka RF FILTER BANDPASS 1.2GHZ 1812
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije 1200BP44A575E
Številka dela 1200BP44A575E Proizvajalec Johanson Technology
Opis RF FILTER BANDPASS 1.2GHZ 1812 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4647 pcs Podatkovni list
Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Serija -
Ripple - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1812 (4532 Metric), 4 PC Pad Tip montaže Surface Mount
Izguba vstavka 2.8dB Višina (maks.) 0.063" (1.60mm)
Pogostost 1.2375GHz Center Vrsta filtra Band Pass
Bandwidth 575MHz
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
1200MD-1-003
1200MD-1-003
Proizvajalci: Talema
Opis: XFMR TOROIDAL MED GRADE 1200VA
Na zalogi: 450 pcs
Prenesi: 1200MD-1-003.pdf
RFQ
Proizvajalci: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Opis: CONN ADAPTER 5P-5P F-M PNL MNT
Na zalogi: 2834 pcs
Prenesi: 1200990001.pdf
RFQ
1200BM
1200BM
Proizvajalci: Davies Molding, LLC.
Opis: KNOB SMOOTH 0.125" PHENOLIC
Na zalogi: 29398 pcs
Prenesi: 1200BM.pdf
1200BI-P
1200BI-P
Proizvajalci: Klein Tools
Opis: GOLDEN TRI-CUT BLADES, 10-PK
Prenesi: 1200BI-P.pdf
Proizvajalci: Phoenix Contact
Opis: RAIL ADAPTER
Prenesi: 1200993.pdf
1200BI
1200BI
Proizvajalci: Klein Tools
Opis: GOLDEN TRI-CUT BLADES, 100-PK
Na zalogi: 384 pcs
Prenesi: 1200BI.pdf
1200TA
1200TA
Proizvajalci: Bourns, Inc.
Opis: TERMINAL ADAPTER
Prenesi: 1200TA.pdf
Proizvajalci: Talema
Opis: XFMR TOROIDAL 1200VA THRM PROTCT
Na zalogi: 517 pcs
Prenesi: 1200MD-1-004.pdf
1200LP41B0500E
1200LP41B0500E
Proizvajalci: Johanson Technology
Opis: RF FILTER LOWPASS 1.2GHZ 1210
Prenesi: 1200LP41B0500E.pdf
1200BJ
1200BJ
Opis: KNOB SMOOTH 0.250" PHENOLIC
Prenesi: 1200BJ.pdf
1200LP41C0500E
1200LP41C0500E
Prenesi: 1200LP41C0500E.pdf
1200X
1200X
Proizvajalci: Conxall / Switchcraft
Opis: PHONE T-JACK PANEL .25" STD SGL
Prenesi: 1200X.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika