1200MD-1-003
TalemaTalema
1200MD-1-003 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1200MD-1-003
Proizvajalec / znamka: Talema
Opis izdelka XFMR TOROIDAL MED GRADE 1200VA
Podatkovni listi: 1200MD-1-003.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 450 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 450 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1200MD-1-003
Številka dela 1200MD-1-003 Proizvajalec Talema
Opis XFMR TOROIDAL MED GRADE 1200VA Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 450 pcs Podatkovni list 1200MD-1-003.pdf
Utež 22 lbs (10kg) Napetost - sekundarna (polna obremenitev) Parallel 120V, Series 240V
Napetost - primarna 100V, 120V, 200V, 240V Napetost - izolacija 5000Vrms
Tip Toroidal Sklop zaključka Wire Leads
Velikost / dimenzija 183.00mm Dia x 81.00mm W Serija MD
Sekundarno navijanje (s) Single, Multiple Taps Primarno navijanje (i) Dual, Multiple Taps
Moč - maks 1200 VA Druga imena 1295-1198
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Tok - izhod (maks.) Parallel 10A, Series 5A
Center Tapnite No
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
1201
Proizvajalci: Keystone Electronics Corp.
Opis: TERM SCREW 6-32 2 PIN PCB
Na zalogi: 194804 pcs
Prenesi: 1201.pdf
RFQ
1200MD-1-004
1200MD-1-004
Proizvajalci: Talema
Opis: XFMR TOROIDAL 1200VA THRM PROTCT
Na zalogi: 517 pcs
Prenesi: 1200MD-1-004.pdf
RFQ
1200X
1200X
Proizvajalci: Conxall / Switchcraft
Opis: PHONE T-JACK PANEL .25" STD SGL
Na zalogi: 1109 pcs
Prenesi: 1200X.pdf
1200BI-P
1200BI-P
Proizvajalci: Klein Tools
Opis: GOLDEN TRI-CUT BLADES, 10-PK
Prenesi: 1200BI-P.pdf
1200BP44A575E
1200BP44A575E
Proizvajalci: Johanson Technology
Opis: RF FILTER BANDPASS 1.2GHZ 1812
Prenesi:
1201
Proizvajalci: Adafruit
Opis: VIBRATION MOTOR 11000 RPM 5VDC
Prenesi: 1201.pdf
1200TA
1200TA
Proizvajalci: Bourns, Inc.
Opis: TERMINAL ADAPTER
Prenesi: 1200TA.pdf
1200LP41C0500E
1200LP41C0500E
Opis: RF FILTER LOWPASS 1.2GHZ 1210
Prenesi: 1200LP41C0500E.pdf
1200BJ
1200BJ
Proizvajalci: Davies Molding, LLC.
Opis: KNOB SMOOTH 0.250" PHENOLIC
Prenesi: 1200BJ.pdf
1200BM
1200BM
Opis: KNOB SMOOTH 0.125" PHENOLIC
Prenesi: 1200BM.pdf
1200LP41B0500E
1200LP41B0500E
Prenesi: 1200LP41B0500E.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika