2450BP39C100BE
Johanson TechnologyJohanson Technology
2450BP39C100BE Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 2450BP39C100BE
Proizvajalec / znamka: Johanson Technology
Opis izdelka FILTER BANDPASS 2.4GHZ
Podatkovni listi: 2450BP39C100BE.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 2450BP39C100BE
Številka dela 2450BP39C100BE Proizvajalec Johanson Technology
Opis FILTER BANDPASS 2.4GHZ Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 211770 pcs Podatkovni list 2450BP39C100BE.pdf
Velikost / dimenzija 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Serija -
Ripple 0.7dB Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1008 (2520 Metric), 4 PC Pad Druga imena 2450BP39C100B
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Izguba vstavka 1.8dB Višina (maks.) 0.039" (1.00mm)
Pogostost 2.45GHz Center Vrsta filtra Band Pass