2450BP39D100BE
Johanson TechnologyJohanson Technology
2450BP39D100BE Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 2450BP39D100BE
Proizvajalec / znamka: Johanson Technology
Opis izdelka FILTER BANDPASS 2.4GHZ
Podatkovni listi: 2450BP39D100BE.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 2450BP39D100BE
Številka dela 2450BP39D100BE Proizvajalec Johanson Technology
Opis FILTER BANDPASS 2.4GHZ Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4832 pcs Podatkovni list 2450BP39D100BE.pdf
Velikost / dimenzija 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Serija -
Ripple - Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 1008 (2520 Metric), 4 PC Pad Druga imena 712-1091-1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Izguba vstavka 2.5dB
Višina (maks.) 0.041" (1.05mm) Pogostost 2.45GHz Center
Vrsta filtra Band Pass Bandwidth 100MHz