2450LP07A0100T
Johanson TechnologyJohanson Technology
Johanson Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 2450LP07A0100T
Proizvajalec / znamka: Johanson Technology
Opis izdelka LOW PASS FILTER 2.45 GHZ 0402
Podatkovni listi: 2450LP07A0100T.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 2450LP07A0100T
Številka dela 2450LP07A0100T Proizvajalec Johanson Technology
Opis LOW PASS FILTER 2.45 GHZ 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4822 pcs Podatkovni list 2450LP07A0100T.pdf
Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serija -
Ripple - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0402 (1005 Metric), 4 PC Pad Tip montaže Surface Mount
Izguba vstavka 0.45dB Višina (maks.) 0.016" (0.40mm)
Pogostost 2.45GHz Center Vrsta filtra Low Pass
Bandwidth 100MHz