2450LP15B050E
Johanson TechnologyJohanson Technology
2450LP15B050E Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 2450LP15B050E
Proizvajalec / znamka: Johanson Technology
Opis izdelka FILTER LOWPASS 2.4GHZ WIFI
Podatkovni listi: 2450LP15B050E.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 2450LP15B050E
Številka dela 2450LP15B050E Proizvajalec Johanson Technology
Opis FILTER LOWPASS 2.4GHZ WIFI Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 215836 pcs Podatkovni list 2450LP15B050E.pdf
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija -
Ripple - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric), 8 PC Pad Druga imena 2450LP15B050
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Izguba vstavka 0.5dB Višina (maks.) 0.041" (1.05mm)
Pogostost 2.45GHz Center Vrsta filtra Low Pass
Bandwidth 100MHz