301S42E111KV4E
Johanson TechnologyJohanson Technology
301S42E111KV4E Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 301S42E111KV4E
Proizvajalec / znamka: Johanson Technology
Opis izdelka CAP CER 110PF 300V NP0 1111
Podatkovni listi: 301S42E111KV4E.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 301S42E111KV4E
Številka dela 301S42E111KV4E Proizvajalec Johanson Technology
Opis CAP CER 110PF 300V NP0 1111 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 98233 pcs Podatkovni list 301S42E111KV4E.pdf
Napetost - ocenjena 300V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.102" (2.59mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm) Serija E
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1111 (2828 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti High Q, Low Loss
natančen opis 110pF ±10% 300V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1111 (2828 Metric) Zmogljivost 110pF