301S42E131GV4E
Johanson TechnologyJohanson Technology
301S42E131GV4E Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 301S42E131GV4E
Proizvajalec / znamka: Johanson Technology
Opis izdelka CAP CER 130PF 300V NP0 1111
Podatkovni listi: 301S42E131GV4E.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 301S42E131GV4E
Številka dela 301S42E131GV4E Proizvajalec Johanson Technology
Opis CAP CER 130PF 300V NP0 1111 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 62441 pcs Podatkovni list 301S42E131GV4E.pdf
Napetost - ocenjena 300V Toleranca ±2%
Debelina (maks.) 0.102" (2.59mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm) Serija E
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1111 (2828 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
natančen opis 130pF ±2% 300V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1111 (2828 Metric) Zmogljivost 130pF