L-05B4N3SV6T
Johanson TechnologyJohanson Technology
L-05B4N3SV6T Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: L-05B4N3SV6T
Proizvajalec / znamka: Johanson Technology
Opis izdelka FIXED IND 4.3NH 300MA SMD
Podatkovni listi: L-05B4N3SV6T.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije L-05B4N3SV6T
Številka dela L-05B4N3SV6T Proizvajalec Johanson Technology
Opis FIXED IND 4.3NH 300MA SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4259 pcs Podatkovni list L-05B4N3SV6T.pdf
Tip Multilayer Toleranca ±0.3nH
Paket naprave za dobavitelja 0201 (0603 Metric) Velikost / dimenzija 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Ščitenje Unshielded Serija -
Ocene - Q @ Frek 4 @ 100MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0201 (0603 Metric)
Druga imena L-05B4N3SV4T
L-05B4N3SV4T-ND
delovna temperatura -40°C ~ 100°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ceramic Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100MHz Induktivnost 4.3nH
Višina - sedež (maks.) 0.013" (0.33mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 4.3nH Unshielded Multilayer Inductor 300mA 0201 (0603 Metric) DC Resistance (DCR) -
Trenutna ocena 300mA Tok - nasičenost -