L-05B5N1SV6T
Johanson TechnologyJohanson Technology
L-05B5N1SV6T Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: L-05B5N1SV6T
Proizvajalec / znamka: Johanson Technology
Opis izdelka FIXED IND 5.1NH 300MA 550 MOHM
Podatkovni listi: L-05B5N1SV6T.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije L-05B5N1SV6T
Številka dela L-05B5N1SV6T Proizvajalec Johanson Technology
Opis FIXED IND 5.1NH 300MA 550 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5451 pcs Podatkovni list L-05B5N1SV6T.pdf
Tip Multilayer Toleranca ±0.3nH
Paket naprave za dobavitelja 0201 (0603 Metric) Velikost / dimenzija 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Ščitenje Unshielded Serija -
Ocene - Q @ Frek 5 @ 100MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0201 (0603 Metric)
Druga imena 712-1494-2
L-05B5N1SV4T
L-05B5N1SV4T-ND
L-05B5N1SV6T-ND
L05B5N1SV6T
delovna temperatura -40°C ~ 100°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ceramic Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100MHz Induktivnost 5.1nH
Višina - sedež (maks.) 0.013" (0.33mm) Frekvenca - Samozadostna 5.7GHz
natančen opis 5.1nH Unshielded Multilayer Inductor 300mA 550 mOhm Max 0201 (0603 Metric) DC Resistance (DCR) 550 mOhm Max
Trenutna ocena 300mA Tok - nasičenost -