ALS71P513NJ100
KEMETKEMET
ALS71P513NJ100 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ALS71P513NJ100
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP ALUM 51000UF 20% 100V SCREW
Podatkovni listi: ALS71P513NJ100.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ALS71P513NJ100
Številka dela ALS71P513NJ100 Proizvajalec KEMET
Opis CAP ALUM 51000UF 20% 100V SCREW Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2406 pcs Podatkovni list ALS71P513NJ100.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 3.031" Dia (77.00mm)
Serija ALS71 Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 26.4A @ 100Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 28.7A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Screw Terminals delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 1.252" (31.80mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 12 mOhms Višina - sedež (maks.) 4.606" (117.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 12 mOhm @ 100Hz natančen opis 51000µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 12 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 51000µF Aplikacije General Purpose