ALS71P562NP500
KEMETKEMET
ALS71P562NP500 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ALS71P562NP500
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP ALUM 5600UF 20% 500V SCREW
Podatkovni listi: ALS71P562NP500.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ALS71P562NP500
Številka dela ALS71P562NP500 Proizvajalec KEMET
Opis CAP ALUM 5600UF 20% 500V SCREW Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1804 pcs Podatkovni list ALS71P562NP500.pdf
Napetost - ocenjena 500V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 3.031" Dia (77.00mm)
Serija ALS71 Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 16.6A @ 100Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 24A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Screw Terminals delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 1.252" (31.80mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 38 mOhms Višina - sedež (maks.) 5.827" (148.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 49 mOhm @ 100Hz natančen opis 5600µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 49 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 5600µF Aplikacije General Purpose