C0402C102J1GACAUTO
KEMETKEMET
C0402C102J1GACAUTO Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C0402C102J1GACAUTO
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 1000PF 100V C0G/NP0 0402
Podatkovni listi: C0402C102J1GACAUTO.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C0402C102J1GACAUTO
Številka dela C0402C102J1GACAUTO Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 1000PF 100V C0G/NP0 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 879575 pcs Podatkovni list C0402C102J1GACAUTO.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) 0.022" (0.55mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serija C
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0402 (1005 Metric) Druga imena 399-15941-2
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 51 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Low ESL Stopnja napak -
natančen opis 1000pF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) Zmogljivost 1000pF