C0402C102J1GEC7867
KEMETKEMET
KEMET
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C0402C102J1GEC7867
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 0402 1NF 100V C0G 5%
Podatkovni listi: C0402C102J1GEC7867.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije C0402C102J1GEC7867
Številka dela C0402C102J1GEC7867 Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0402 1NF 100V C0G 5% Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2913605 pcs Podatkovni list C0402C102J1GEC7867.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) 0.022" (0.55mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serija C
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0402 (1005 Metric) Druga imena C0402C102J1GECTU
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Low ESL Stopnja napak -
natančen opis 1000pF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) Zmogljivost 1000pF