C0603X154J4REC7867
KEMETKEMET
KEMET
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C0603X154J4REC7867
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 0603 150NF 16V X7R 5%
Podatkovni listi: C0603X154J4REC7867.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije C0603X154J4REC7867
Številka dela C0603X154J4REC7867 Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0603 150NF 16V X7R 5% Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2227712 pcs Podatkovni list C0603X154J4REC7867.pdf
Napetost - ocenjena 16V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) 0.034" (0.87mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) Serija X
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) Druga imena C0603X154J4RECTU
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Soft Termination Stopnja napak -
natančen opis 0.15µF ±5% 16V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) Zmogljivost 0.15µF