C0603X154K3NAC7867
KEMETKEMET
C0603X154K3NAC7867 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C0603X154K3NAC7867
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 0.15UF 25V X8L 0603
Podatkovni listi: C0603X154K3NAC7867.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije C0603X154K3NAC7867
Številka dela C0603X154K3NAC7867 Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0.15UF 25V X8L 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 499723 pcs Podatkovni list C0603X154K3NAC7867.pdf
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.034" (0.87mm) Temperaturni koeficient X8L
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serija FT-CAP
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) Druga imena 399-6290-2
C0603X154K3NAC
C0603X154K3NACTU
delovna temperatura -55°C ~ 150°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 47 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Soft Termination, High Temperature Stopnja napak -
natančen opis 0.15µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X8L 0603 (1608 Metric) Zmogljivost 0.15µF