C0603X474J8RAC7867
KEMETKEMET
KEMET
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C0603X474J8RAC7867
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 0.47UF 10V X7R 0603
Podatkovni listi: C0603X474J8RAC7867.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C0603X474J8RAC7867
Številka dela C0603X474J8RAC7867 Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0.47UF 10V X7R 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 423448 pcs Podatkovni list C0603X474J8RAC7867.pdf
Voltage Rating - AC - Napetost - ocenjena 10V
Toleranca 0.47µF Debelina (maks.) X7R
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Serija FT-CAP RoHS Status Tape & Reel (TR)
Ripple Current - nizka frekvenca Boardflex Sensitive Ocene -
Polarizacija 0603 (1608 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks Številka izdelka proizvajalca C0603X474J8RAC7867
Vodilni stil 0.037" (0.95mm) Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Soft Termination Stopnja napak -
Razširjen opis 0.47µF ±5% 10V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) ESR (upornost ekvivalentne serije) ±5%
Opis CAP CER 0.47UF 10V X7R 0603