C0603X474K8RAC7867
KEMETKEMET
C0603X474K8RAC7867 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C0603X474K8RAC7867
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 0.47UF 10V X7R 0603
Podatkovni listi: C0603X474K8RAC7867.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije C0603X474K8RAC7867
Številka dela C0603X474K8RAC7867 Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0.47UF 10V X7R 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 509079 pcs Podatkovni list C0603X474K8RAC7867.pdf
Napetost - ocenjena 10V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.037" (0.95mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serija FT-CAP
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) Druga imena 399-17970-2
C0603X474K8RAC7867-ND
C0603X474K8RACTU
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 47 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Soft Termination Stopnja napak -
natančen opis 0.47µF ±10% 10V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) Zmogljivost 0.47µF