C0805X223F4JAC7800
KEMETKEMET
C0805X223F4JAC7800 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C0805X223F4JAC7800
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 0.022UF 16V U2J 0805
Podatkovni listi: C0805X223F4JAC7800.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C0805X223F4JAC7800
Številka dela C0805X223F4JAC7800 Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0.022UF 16V U2J 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 134237 pcs Podatkovni list C0805X223F4JAC7800.pdf
Napetost - ocenjena 16V Toleranca ±1%
Debelina (maks.) 0.034" (0.87mm) Temperaturni koeficient U2J
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija FT-CAP
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) Druga imena C0805X223F4JACTU
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Soft Termination
Stopnja napak - natančen opis 0.022µF ±1% 16V Ceramic Capacitor U2J 0805 (2012 Metric)
Zmogljivost 0.022µF Aplikacije Boardflex Sensitive