C0805X223F5GEC7800
KEMETKEMET
KEMET
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C0805X223F5GEC7800
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 0805 22NF 50V C0G 1%
Podatkovni listi: C0805X223F5GEC7800.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C0805X223F5GEC7800
Številka dela C0805X223F5GEC7800 Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0805 22NF 50V C0G 1% Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 394961 pcs Podatkovni list C0805X223F5GEC7800.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±1%
Debelina (maks.) 0.047" (1.20mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija X
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) Druga imena C0805X223F5GECTU
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Low ESL, Soft Termination Stopnja napak -
natančen opis 0.022µF ±1% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) Zmogljivost 0.022µF