C1206C102KMREC
KEMETKEMET
C1206C102KMREC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C1206C102KMREC
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 1206 1NF 63V X7R 10%
Podatkovni listi: C1206C102KMREC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C1206C102KMREC
Številka dela C1206C102KMREC Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 1206 1NF 63V X7R 10% Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 238697 pcs Podatkovni list C1206C102KMREC.pdf
Napetost - ocenjena 63V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.035" (0.88mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija C
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer 1206 (3216 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 1000pF ±10% 63V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
Zmogljivost 1000pF Aplikacije Bypass, Decoupling, ESD Protection
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
C1206C102KMREC7210
C1206C102KMREC7210
Proizvajalci: KEMET
Opis: CAP CER 1206 1NF 63V X7R 10%
Na zalogi: 1847734 pcs
Prenesi: C1206C102KMREC7210.pdf
RFQ
C1206C102KMGECAUTO
C1206C102KMGECAUTO
Proizvajalci: KEMET
Opis: CAP CER 1206 1NF 63V C0G 10%
Na zalogi: 1397924 pcs
Prenesi: C1206C102KMGECAUTO.pdf
RFQ
C1206C102KMRECAUTO7210
C1206C102KMRECAUTO7210
Prenesi: C1206C102KMRECAUTO7210.pdf
C1206C102KMGEC7210
C1206C102KMGEC7210
Prenesi: C1206C102KMGEC7210.pdf
C1206C102KMRECAUTO
C1206C102KMRECAUTO